Jelenlegi diákjaink

2017/2018

9. Ny/A | 9. Ny/B | 9. A | 9. B | 9. C | 10. A10. C | 11. C | 12. C


9. Ny/A osztály

Osztályfőnök: Végh Balázs

  1. Bakos Bálint
  2. Barcza Kíra
  3. Bene Zsombor Soma
  4. Džokić Vladimir
  5. Erényi Ervin
  6. Forster Adél
  7. Herczeg Petra
  8. Kalocsai Péter
  9. Klima Zoé
  10. Kósa Barnabás Zoltán
  11. Körtélyesi Zoltán
  12. Magyar Richárd Koppány
  13. Markovics Patrik
  14. Mikler Krisztián István
  15. Nagy Viktória
  16. Papp Hanna Natália
  17. Pintér Benedek
  18. Rénes Zsombor Tibor
  19. Surguta Áron Vince
  20. Szabó Martin Péter
  21. Szalay Zalán László
  22. Számadó Kornél
  23. Szili Réka Rebeka
  24. Szolgai Gergő Bence
  25. Török Gergő
  26. Zongor Zétény

Ugrás a tetejére


9. Ny/B osztály

Osztályfőnök: Vigh-Krupla Orsolya

  1. Almásy Richárd
  2. Bak Dávid
  3. Berki Dániel
  4. Csatári Dominika Lilla
  5. Dallos Bálint
  6. Dobrai Dávid
  7. Farkas Adrián
  8. Fazekas Ákos Ábel
  9. Fogl Szonja
  10. Georgi Sára
  11. Görhes Tamás
  12. Horváth Márkó Olivér
  13. Kányai Fanni
  14. Kocsis Áron
  15. Kovács Ádám
  16. Kurucz Bence
  17. Nassri Naima Nóra
  18. Plesch Kristóf
  19. Simonfalvy Bálint
  20. Szabó Levente
  21. Szokolóczi Áron
  22. Takács Vivien
  23. Vajda Zoltán
  24. Végh Viktória
  25. Vörös Ádám
  26. Zsadányi Máté Ferenc

Ugrás a tetejére


9. A osztály

Osztályfőnök: Gurinné Suba Gabriella

  1. Berényi Boglárka
  2. Csapó Bence Gergő
  3. Csoma Salamon
  4. Herczeg Adrián Márk
  5. Hideg Bertold
  6. Hoffmann Beatrix
  7. Lents Boglárka
  8. Marosi Dzsenifer Viktória
  9. Mogyorósi Adrián Márk
  10. Páhy Bence
  11. Pápai Péter Bence
  12. Rédling Csanád Szabolcs
  13. Szabó Áron
  14. Szabó Philip
  15. Szombathelyi Bence
  16. Zanathy Péter
  17. Molnár Csongor Zalán
  18. Mosonyi Viktor Bence

Ugrás a tetejére


9. B osztály

Osztályfőnök: Oroszné Kádár Antónia

  1. Barcza Bálint
  2. Bodnár Mikolt
  3. Egyed Liliána
  4. Enzminger Réka Mercédesz
  5. Gazda Patrik
  6. Giday Árpád
  7. Hegyi Marcell Ferenc
  8. Hettmann Márta
  9. Ivánfai Csillag
  10. Janás Márk László
  11. Kiss Nikolett
  12. Kovács Fruzsina
  13. Kurucz Máté
  14. Mátyás Vivien
  15. Meilinger Botond László
  16. Molnár Balázs
  17. Molnár Virág Veronika
  18. Oláh Levente
  19. Orsós Martin
  20. Pintér Virág
  21. Sánta Kornél
  22. Szabó Márk
  23. Vass Benedek

Ugrás a tetejére


9. C osztály

Osztályfőnök: Vati-Pálfi Ivett

  1. Aschenbrenner Áron
  2. Balangó Máté
  3. Bali Barbara
  4. Barta Szabina Alexandra
  5. Dobos Matild Sára
  6. Dragodán Máté Miklós
  7. Farmakis Edina Szófia
  8. Ferenc Anna
  9. Géringer Lola Valentina
  10. Imre Donát
  11. Isaszegi Veronika
  12. Kállai Benjámin
  13. Karli Klaudia
  14. Kelecsényi Artúr Emil
  15. Klinger Dorina
  16. Koós Kolos Levente
  17. Marton Zalán
  18. Mikó Nikoletta
  19. Nardai Jázmin
  20. Ódor Bendegúz István
  21. Szajkó Vivien
  22. Tislér Bence
  23. Tóth Nikolett
  24. Vogel Félix Csaba
  25. Wimmer Fanni

Ugrás a tetejére


10. A osztály

Osztályfőnök: Ruppert Petra

  1. Bors Boglárka
  2. Csipszer Dániel
  3. Fenyvesi Noel Marcell
  4. Gombai Áron
  5. Gyene Dániel Adrián
  6. Hajdu Balázs
  7. Horváth Ákos
  8. Ivanics Milán
  9. Kövér Benedek
  10. Kristály Patrik
  11. Lipót Botond
  12. Madár Balázs
  13. Markó Róbert
  14. Nkousa David Luc
  15. Plank Dávid András
  16. Sátor Zsombor
  17. Schőnig Vince
  18. Schwarcz Vivien
  19. Simon Róbert Rómeó
  20. Stolmár Kristóf
  21. Szabó Tas
  22. Száva Máté
  23. Széll László
  24. Szili Diána Kíra
  25. Szita Zsolt
  26. Szuharev Lev
  27. Vida Péter
  28. Windischmann Kata
  29. Kiss Sándor
  30. Szabó Szilárd

Ugrás a tetejére


10. C osztály

Osztályfőnök: Heinbach Nikoletta

  1. Bárdos Flóra
  2. Béres Gergő Dávid
  3. Bettes Gabriella
  4. Boda Evelin Anna
  5. Bóka Martin
  6. Cséby Péter
  7. Fekete Fanni
  8. Habel Andrich Clemens
  9. Herczeg Péter
  10. Horváth Réka Tünde
  11. Illikmann Eliza
  12. Juhász Kinga
  13. Kozó Kitti
  14. Nagy Alexandra
  15. Papp Vivien Zsaklin
  16. Prókai Milán
  17. Sándor Kinga
  18. Varga Dominik
  19. Varró Gergely
  20. Vastag Gergely Imre
  21. Wiese Sabrina Michelle

Ugrás a tetejére


11. C osztály

Osztályfőnök: Gódány Péter
Osztályterem: B 120

  1. Bakonyvári Kristóf
  2. Balogh Lili
  3. Bóka Dominik Levente
  4. Czaun Anna
  5. Czeglédy László
  6. Fekete Csenge Boglárka
  7. Gödör Bence Márk
  8. Hersics Kiara
  9. Hornyák Bence
  10. Kara Dávid
  11. Kálmán Alexandra
  12. Kálomista Márton
  13. Komjáti Gergő Imre
  14. Kovács László
  15. Königsberger Dávid
  16. Krebsz Máté László
  17. Kristály Kevin
  18. Magyar Nikolett
  19. Meilinger Luca
  20. Németh Kristóf
  21. Neválovits Kornél
  22. Pacher Bence
  23. Pirka Dávid Etele
  24. Raj Bianka
  25. Reizinger Bence József
  26. Szivós Márton
  27. Tóth Dániel

Ugrás a tetejére


12. C osztály

Osztályfőnök: Vinklerné Csermely Éva

  1. Balogh Ádám
  2. Balogh Dorka
  3. Bencsik Kamilla
  4. Blázsovics Norbert
  5. Dávid Márk
  6. Dukai Anett
  7. Forgács Tamás Balázs
  8. Gombkötő Roland
  9. Hajas Nándor
  10. Harsányi Dénes
  11. Imre Kornél
  12. Juhász Anna Éva
  13. Károlyi Nikol Kíra
  14. Kiss Gábor
  15. Kocsis Dávid Zoltán
  16. Kocsis László Károly
  17. Kovács Fanni Fatime
  18. Kovács Milán
  19. Králl Richárd
  20. Lakatos Tamás
  21. Majlinger Márk Ferenc
  22. Mogyorósi Milán Vilmos
  23. Morvai Árpád
  24. Nagy Patrik Béla
  25. Nácsa Marcell
  26. Pap Dávid
  27. Petróczi Lukács Zoltán
  28. Somogyvári Attila
  29. Szabó Balázs
  30. Szabó Bence
  31. Szalados Máté
  32. Szujó Péter

Ugrás a tetejére