Jelenlegi diákjaink

9. Ny/A | 9. Ny/B | 9. C | 9. A | 9. B | 10. C | 11. C | 12. C | 12. E | 12. F


9. Ny/A osztály

Osztályfőnök: Gurinné Suba Gabriella
Osztályterem: B 225

  1. Berényi Boglárka
  2. Czuppon Ákos
  3. Csapó Bence Gergő
  4. Csoma Salamon
  5. Giday Árpád
  6. Herczeg Adrián Márk
  7. Hideg Bertold
  8. Hoffmann Beatrix
  9. Keller Kitti
  10. Láng Norbert
  11. Láng Tamás
  12. Lents Boglárka
  13. Marosi Dzsenifer Viktória
  14. Marton Olivér Péter
  15. Mayer Dávid
  16. Mogyorósi Adrián Márk
  17. Nagy Martin Olivér
  18. Páhy Bence
  19. Pápai Péter Bence
  20. Rédling Csanád Szabolcs
  21. Seregi Mátyás
  22. Sisa Erhard
  23. Szabó Áron
  24. Szabó Norbert
  25. Szabó Philip
  26. Szombathelyi Bence
  27. Zanathy Péter

Ugrás a tetejére


9. Ny/B osztály

Osztályfőnök: Oroszné Kádár Antónia
Osztályterem: B 303

  1. Baracskay Sándor Örs
  2. Barcza Bálint
  3. Bodnár Mikolt
  4. Egyed Liliána
  5. Enzminger Réka Mercédesz
  6. Gazda Patrik
  7. Giday Árpád
  8. Hegyi Marcell Ferenc
  9. Hettmann Márta
  10. Ivánfai Csillag
  11. Janás Márk László
  12. Kiss Nikolett
  13. Kovács Fruzsina
  14. Láng Norbert
  15. Mátyás Vivien
  16. Meilinger Botond László
  17. Molnár Virág Veronika
  18. Oláh Levente
  19. Orsós Martin
  20. Perczel Kristóf
  21. Pintér Virág
  22. Sánta Kornél
  23. Szabó Márk
  24. Vajda Levente
  25. Vass Benedek
  26. Zilahi Gábor

Ugrás a tetejére


9. C osztály

Osztályfőnök: Heinbach Nikoletta
Osztályterem: B 309

  1. Benke Alexandra
  2. Béres Gergő Dávid
  3. Bettes Gabriella
  4. Boda Evelin Anna
  5. Bóka Martin
  6. Cséby Péter
  7. Fekete Fanni
  8. Habel Andrich Clemens
  9. Illikmann Eliza
  10. Juhász Kinga
  11. Kozó Kitti
  12. Melnyicsuk Viktor Jurij
  13. Nagy Alexandra
  14. Nagy Mirella
  15. Papp Vivien Zsaklin
  16. Plank Bence
  17. Sándor Kinga
  18. Szántó András
  19. Ürmös Annabel Erika
  20. Varga Dominik
  21. Végh István
  22. Vogel Félix Csaba
  23. Wiese Sabrina Michelle
  24. Kovács Janka Mária

Ugrás a tetejére


9. A osztály

Osztályfőnök: Palotai Nándor
Osztályterem: B 242

  1. Bedegi Bence Attila
  2. Csenki László
  3. Csipszer Dániel
  4. Dupont Jean
  5. Géringer Lola Valentina
  6. Gyene Dániel Adrián
  7. Horváth Ákos
  8. Ivanics Milán
  9. Jaksa Krisztián Erik
  10. Kenyhercz Dániel
  11. Kurucz Máté
  12. Madár Balázs
  13. Oberritter Roland Romeo
  14. Ordassy János
  15. Oross Dániel Mátyás
  16. Sátor Zsombor
  17. Schwarcz Vivien
  18. Simon Dávid
  19. Stolmár Kristóf
  20. Széll László
  21. Szili Diána Kíra
  22. Szűcs Péter Gergő

Ugrás a tetejére


9. B osztály

Osztályfőnök: Ruppert Petra
Osztályterem: B 102

  1. Bozsoki Klaudia
  2. Fenyvesi Noel Marcell
  3. Gaál Roland
  4. Gombai Áron
  5. Hajdu Balázs
  6. Kerekes Márk
  7. Kovács Árpád Bendegúz
  8. Kövér Benedek
  9. Kristály Patrik
  10. Lipót Botond
  11. Markó Róbert
  12. Molnár Balázs
  13. Plank Dávid András
  14. Ravasz Kinga
  15. Salamon Zalán
  16. Simon Róbert Rómeó
  17. Steczina Milán
  18. Száva Máté
  19. Szita Zsolt
  20. Vida Péter
  21. Windischmann Kata

Ugrás a tetejére


10. C osztály

Osztályfőnök: Gódány Péter
Osztályterem: B 120

  1. Bakonyvári Kristóf
  2. Balogh Lili
  3. Bathó Bertold
  4. Bóka Dominik Levente
  5. Czaun Anna
  6. Czeglédy László
  7. Fincziczki Dávid
  8. Geiszler Tamás
  9. Gere Nikoletta
  10. Gödör Bence Márk
  11. Hátas Richárd András
  12. Kara Dávid
  13. Kálmán Alexandra
  14. Kálomista Márton
  15. Komjáti Gergő Imre
  16. Kovács László
  17. Königsberger Dávid
  18. Krebsz Máté László
  19. Kristály Kevin
  20. Meilinger Luca
  21. Nagy Erik Leon
  22. Neválovits Kornél
  23. Németh Viktória
  24. Pacher Bence
  25. Pirka Dávid Etele
  26. Raj Bianka
  27. Reizinger Bence József
  28. Szivós Márton
  29. Szuharev Lev
  30. Tóth Dániel

Ugrás a tetejére


11. C osztály

Osztályfőnök: Vinklerné Csermely Éva
Osztályterem: B 221

  1. Balogh Ádám
  2. Balogh Dorka
  3. Blázsovics Norbert
  4. Dávid Márk
  5. Erdélyi Balázs
  6. Forgács Tamás Balázs
  7. Gombkötő Roland
  8. Harsányi Dénes
  9. Imre Kornél
  10. Juhász Anna Éva
  11. Károlyi Nikol Kíra
  12. Kiss Gábor
  13. Kocsis Dávid Zoltán
  14. Kocsis László Károly
  15. Kovács Milán
  16. Králl Richárd
  17. Lakatos Tamás
  18. Majlinger Márk Ferenc
  19. Mogyorósi Milán Vilmos
  20. Morvai Árpád
  21. Nácsa Marcell
  22. Pap Dávid
  23. Petróczi Lukács Zoltán
  24. Somogyvári Attila
  25. Szabó Balázs
  26. Szabó Bence
  27. Szalados Máté
  28. Szujó Péter

Ugrás a tetejére


12. C osztály

Osztályfőnök: Doviscsákné Jakab Aranka
Osztályterem: C 303

  1. Balla Rita Eszter
  2. Bábos Marcell József
  3. Bácskay Zsófia Matild
  4. Bedegi Dávid
  5. Bugyáki Dávid
  6. Ehrenberger Dávid
  7. Ékes Tamás
  8. Érchegyi Vanda
  9. Gajdos Dániel
  10. Góger Ádám
  11. Hanák András
  12. Huber Dániel
  13. Katona Dalma
  14. Káldosi Attila Brúnó
  15. Kiss Bence
  16. Kovács Krisztián
  17. Kreisz Márk
  18. Molnár Balázs
  19. Solymos Klaudia
  20. Szeitl Erik Richárd
  21. Szél Gergő
  22. Tóth Attila Bence
  23. Vass Ákos Dániel
  24. Véber Martin Zoltán
  25. Vörös Bence Bendegúz
  26. Zachán Péter

Ugrás a tetejére


12. E osztály

Osztályfőnök: Dr. Péterné Zagyi Anna
Osztályterem: C 304

  1. Böröndi Brigitta Krisztina
  2. Colar Erhard
  3. Csefkó Fanni
  4. Dániel Mózes
  5. Fekete András
  6. Füstös Boldizsár
  7. Hajdu Ramóna
  8. Horváth Ádám
  9. Horváth Fruzsina
  10. Kiss Máté
  11. Kiss Virág
  12. Kiss Vivien
  13. Kovács Balázs
  14. Markó Fruzsina
  15. Molnár Benjámin
  16. Nagy Viktor
  17. Salamon Ákos Kristóf
  18. Sihell Vivien
  19. Szász Angelika Stella
  20. Szukop Marcell
  21. Takács Adrienn Beatrix
  22. Takács Balázs
  23. Takács Márk
  24. Teréki Regina

Ugrás a tetejére


12. F osztály

Osztályfőnök: Tókáné Lengyel Szilvia
Osztályterem: B 237

  1. Barta Krisztián
  2. Bódis Bertalan
  3. Csima Szabina
  4. Csórom Vanessza
  5. Fekete Roland
  6. Fonnyadt Krisztina
  7. Fujt Martin Dániel
  8. Horváth Dominik
  9. Horváth Krisztián
  10. Kalincsák Krisztina
  11. Kneisz Fanni
  12. Maurer Brigitta Alexandra
  13. Micsunek Angelika
  14. Molnár Klaudia Katrin
  15. Pálinkás István
  16. Perger Máté József
  17. Petri Dóra
  18. Takács Daniella

Ugrás a tetejére