Sportiskola

Együttműködő partnereink | Válogatottak | Sporteredmények


Együttműködő partnereink

Szövetségek

Egyesületek

Testvériskolák

  • Dunaszerdahely (SVK)
  • Slovenska Bistrica (SLO)
  • Puszczykowo (POL)
  • Saint Michel sur Orge (FRA)

Válogatottak

Feltöltés folyamatban…

Atlétika | Birkózás | Falmászás | Jégkorong | Kézilabda | Labdarúgás | Mountain Bike | Strandkézilabda | Strandlabdarúgás | Szörf | Tenisz | Torna | Úszás

Atlétika

  • Bácskay Zsófia
  • Bertalan Renátó
  • Kálmán Alexandra
  • Koncz Kata
  • Kovács Benjámin
  • Strigencz Zalán

Birkózás

  • Barnóczki Bertold Boldizsár

Falmászás

  • Boros Boldizsár

Jégkorong

  • Gál Dániel

Kézilabda

  • Árkos Ádám György
  • Bakos Bálint
  • Bene Zsombor
  • Bogdány Örs
  • Bőti Dominik Tamás
  • Eklemovic Márkó
  • Gáncs-Pető Máté
  • Grunda Dávid
  • Harnóczi Attila Zsombor
  • Hoffmann Balázs
  • Hornyák Bence
  • Horváth Márkó
  • Iváncsik Máté
  • Juhász-Tóth Zalán
  • Lukács Boglárka
  • Lukács Péter
  • Markovics Patrik
  • Mikler Krisztián
  • Molnár Balázs
  • Nagy Ádám
  • Németh Bulcsú Botond
  • Nkousa Dávid
  • Szabó Ákos
  • Szabó Magor
  • Szabó Tas
  • Szeitl Erik
  • Szilléry Dániel
  • Szujó Zsombor
  • Szuharev Lev
  • Tóth Attila
  • Várady-Szabó László

Labdarúgás

  • Mogyorósi Milán
  • Krebsz Máté
  • Sárossy Dániel
  • Zachán Péter

Mountain Bike

  • Takács Balázs

Strandkézilabda

  • Bai Richárd
  • Fenyvesi Noel Marcell
  • Hornyák Bence (“Horatio”)

Strandlabdarúgás

  • Bacsi Áron
  • Bai Richárd
  • Lübkemann Fred
  • Udvardi Márk
  • Zsély Benedek

Szörf

  • Pálinkás Tamás

Tenisz

  • Kalocsai Péter

Tornász

  • Gesztesi Lili

Úszás

  • Pintér Ádám

Sporteredmények

2013/2014 | 2014/20152015/2016 | 2016/20172017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020 | 2020/2021 | 2021/2022 | 2022/2023 | 2023/2024

 


2022/2023-as tanév

Országos Diákolimpia – Atlétika Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság

Országos Döntő

4x1500m I. hely

Honti Marcell, Lents Barnabás, Babics Marcell, Balogh Attila

4x800m II. hely

Szemán Kata, Szemán Kitti, Tóth Eszter, Rédling Renáta

 


2021/2022-es tanév

Országos Diákolimpia – Strandkézilabda

Országos Döntő

I. helyezés:

Bene Zsombor, Kósa Barnabás, Kurucz Bence, Markovics Patrik, Körtélyesi Zoltán, Bakos Bálint, Almásy Richárd, Katus Bálint

Legtechnikásabb játékos: Almásy Richárd

Legjobb kapus: Kósa Barnabás

II. helyezés:

Apró Botond, Füry Félix, Hoffmann Balázs, Kovács Kristóf, Szujó Zsombor, Racskó Máté, Horváth Márkó

VII. helyezés:

Barta Borbála Lara, Ilowski Liza, Kovács Sára, Lukács Boglárka, Magyar Jázmin, Németh Luca, Papp Mercédesz

Országos Diákolimpia – 400m

Országos Döntő

VI. helyezés

Lents Barnabás

Országos Diákolimpia – 1500m

Országos Döntő

II. helyezés

Rédling Renáta

III. helyezés

Tóth Eszter

Honti Marcell

V. helyezés

Szemán Kitti

Országos Diákolimpia – Diszkoszvetés

Országos Döntő

I. helyezés

Csizmazia Áron

Országos Diákolimpia – Labdarúgás

Országos Döntő

I. helyezés

Borbély Balázs, Cseresznyés Márton (edző), Fehér Dávid, Görhes Tamás, Hersics Bence Balázs, Hoffmann Tamás Gergő, Kovács Ádám, Matejkó Máté, Takács Gergő, Török Gergő

Legtechnikásabb játékos: Török Gergő

Országos Diákolimpia – Mezei Kinder Jof of moving Mezei Futóbajnokság

Országos Döntő

Lány V. korcsoport II.hely

Rédling Renáta, Birnbauer Dalma, Szemán Kata, Bognár Emma, Németh Dóra

Lány VI. korcsoport VI. hely

Szemán Kitti

Lány VI. korcsoport IX. hely

Tóth Eszter

Fiú V. korcsoport XIX. hely

Lents Barnabás

Fiú VI. korcsoport V. hely

Honti Marcell

Országos Diákolimpia – Kosárlabda “B”

Országos Döntő

XV. helyezés

Cseresznyés Márton, Füry Félix, Grunda Dávid Tibor, Kósa Barnabás Zoltán, Kurucz Bence, Németh Bulcsú Botond, Racskó Máté, Szilágyi András, Tóth Márton

Országos Diákolimpia – Floorball

Országos Döntő

VII. helyezés

Angyal Virág, Balogh Bodza, Kaló Borbála, Kerékgyártó Dóra, Tóth-Almási Piroska

Országos Diákolimpia – Kézilabda “A”

Országos Döntő

I. helyezés

Almásy Richárd, Bakos Bálint, Bogdány Örs, Horváth Márkó, Körtélyesi Zoltán, Lukács Péter, Markovics Patrik, Mikler Krisztián, Nagy Ádám, Németh Bulcsú, Pintér Benedek, Reidmár Dominik, Szabó Magor, Tóth István Samu, Végh Bálint

VIII. helyezés

Barcza Kíra, Bodonyi Anna Júlia, Cziszer Liza, Erdélyi Emese, Fellembek Cserne, Forster Adél, Markovics Rita, Orbán Laura Kármen, Papp Hanna Natália, Papp Mercédesz, Pete Zsanna, Szili Réka Rebeka, Tóth Alexandra, Végh Viktória

Országos Diákolimpia – Futsal

Országos Döntő

II. helyezés

 

Ábrahám Botond, Borbély Balázs, Burdi Dominik, Cseresznyés Márton, Fehér Dávid, Fellembek Zétény, Görhes Tamás, Hersics Bence, Kiss Milán Krisztián, Török Gergő

Országos Diákolimpia – Ügyességi Atlétikai Csapatbajnokság

Országos Döntő

4x1500m fiú váltó I. helyezés

Lents Barnabás, Török Gergő, Balogh Attila, Honti Marcell

4x800m lány váltó III. hely

Szemán Kitti, Szemán Kata, Rédling Renáta, Tóth Eszter

Svéd váltó lány VII. hely

Vadászi Bíborka, Schoffhauser Debóra, Földesi Léda, Kerékgyártó Dóra

Gerely lány csapat X. hely

Kerékgyártó Dóra, Kéri Gerda, Varga Tímea, Csatári Jázmin, Cziszer Liza

 


2020/2021-es tanév

Országos Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság

Országos Döntő

4x800m II. hely

Koncz Kata, Szemán Kitti, Rédling Renáta, Birnbauer Dalma

Diszkoszvetés IV. hely

Strigencz Zalán, Koós Kolos, Szalay Zalán, Kurucz Bence, Barnóczki Boldizsár

4×1500 m V. hely

Honti Marcell, Lents Barnabás, Török Gergő, Szalay Zalán

Súlylökés VI. hely

Strigencz Zalán, Rénes Zsombor, Barnóczki Boldizsár, Koós Kolos, Szalay Zalán

 


2019/2020-as tanév

Országos Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság

Országos Döntő

Diszkoszvetés IV. helyezés

Juhász Kinga, Csatári Dominika, Csatári Jázmin, Wagner Kira Aranka

Diszkoszvetés IV. helyezés

Koós Kolos, Szrnka Benedek, Csomor Máté, Strigencz Zalán

Súlylökés IX. helyezés

Juhász Kinga, Csatári Dominika, Csatári Jázmin, Wagner Kira Aranka


2018/2019-es tanév

Országos Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság

Országos Döntő

Távolugrás IV. korcsoport III. helyezés

Bózsa Brendon, Dombovári Gergő, Goda Koppány, Grunda Dávid, Kazsoki Balázs

Távolugrás V-VI. korcsoport IX. helyezés

Rédling Csanád, Reizinger Bence, Kiss Milán, Mészáros Benedek, Neválovits Kornél

Országos Diákolimpia – futsal

Országos Döntő

I. helyezés

Reizinger Bence, Dróth Levente, Kristály Kevin, Gálfi Norbert, Molnár Balázs, Szabó Áron, Horváth Ákos, Janás Márk, Barcza Bálint, Burdi Dominik

Országos Diákolimpia – amatőr kosárlabda

Országos Döntő

V. helyezés

Gödör Bence, Vida Péter, Fenyvesi Marcell, Pintér Benedek, Szabó Tas, Bene Zsombor, Kósa Barnabás, Dobrai Dávid, Szilágyi András, Szücs Balázs, Cseresznyés Márton

XVII. helyezés

Bodnár Mikolt, Czaun Anna, Papp Hanna, Végh Viktória, Pete Zsanna, Juhász Kinga

Országos Diákolimpia – mezei futás

Országos Döntő

VI. helyezés

Koncz Kata

Fair Play Kupa, labdarúgás

Országos Döntő

I. helyezés

Kara Dávid, Tóth Dániel, Béres Gergő, Kövér Benedek, Plank Dávid, Sátor Zsombor, Vida Péter, Oláh Levente, Szalay Zalán, Hoffmann Tamás

Országos Diákolimpia – strandkézilabda

Országos Döntő

I. helyezés

Dobrai Dávid, Fenyvesi Marcell, Hornyák Bence, Kara Dávid, Kósa Barnabás, Szabó Tas, Vida Péter, Markovics Patrik;

XIV. helyezés

Barcza Kíra, Bodnár Mikolt, Forster Adél, Juhász Kinga, Orbán Laura, Papp Hanna, Pete Zsanna, Végh Viktória

 


2017/2018-as tanév

Országos Diákolimpia – Duatlon

Megyei Döntő

II. helyezés

Imre Kornél

Fair Play Kupa – labdarúgás, leány

III. helyezés

 

Juhász Anna, Kálmán Alexandra, Czaun Anna, Egyed Liliána, Mátyás Vivien, Bodnár Mikolt, Marosi Dzsenifer, Molnár Virág

 


2016/2017-es tanév

Diákjaink válogatott keretben

Tóth Attila és Szeitl Erik – kézilabda

Krebsz Máté – labdarúgás

vehirsport.hu: A feltámadó Veszprém fiatalja a válogatottban;
vehirsport.hu 2017. március 31. [mentett változat – png]

 


2015/2016-os tanév

Országos Diákolimpia – Kézilabda

Országos Döntő

I. helyezés

Bábos Marcell, Blázsovics Norbert, Bóka Dominik, Ékes Tamás, Forgács Tamás, Hanák András, Huber Dániel, Kreisz Márk, Kurucz Máté, Molnár Balázs, Somogyvári Attila, Szeitl Erik, Szél Gergő, Tóth Attila, Vass Ákos, Vörös Bence

Felkészítő tanár: Pinizsi Zoltán

 

 


2014/2015-ös tanév

Országos Diákolimpia – Atlétika Súlylökés

Országos Döntő

I. helyezés

Bácskay Zsófia Matild


2013/2014-es tanév

Országos Diákolimpia – Kézilabda

Országos Döntő

I. helyezés

Kovács Márk, Tóth Attila, Szeitl Erik, Vass Ákos, Filip Lénárd, Hanák András, Kreisz Márk, Vörös Bence, Gábor Marcell, Spekhardt Márk, Ékes Tamás, Blázsovics Norbert, Szalados Máté, Bábos Marcell, Molnár Balázs.

Felkészítő: Éles József