Az utóbbi hetek sport eredményei

Iskolánk tanulóinak legfrissebb karate eredményei:

Bartos Bonita Kíra (9/NYB) és Kocsis Áron (9/B) részt vettek  a WKF szabályrendszerben (olimpiai szakág) megrendezésre kerülő I.  SUN-DOME Karate bajnokságon. Az új szabályrendszerben sok változás van  az eddigiekhez képest, de így is szép eredmények születtek!

Kíra eredményei:
– Küzdelem (kadett) – 3 .hely
– Küzdelem (junior, felnevezés) – 3 .hely
– Formagyakorlat (kadett) – 3 .hely
– Csapat formagyakorlat – 3. hely

Áron eredményei:
– Küzdelem (junior) – 1. hely
– Formagyakorlat (junior) – 3. hely
– Csapat formagyakorlat – 3. hely

A kardvívóink eredményei:

Az Országos Diákolimpia szombati napján 67 páston közel 1500 fiatal tehetség küzdött egymással, íme tanulóink Országos Diákolimpiai eredményei:

  • Női Kard Egyéni A kategória VI. korcsoport Bettes Gabriella (11.C) 11. hely
  • Női Kard Egyéni A kategória V. korcsoport Berényi Boglárka (10.A) 24. hely
  • Férfi Kard Egyéni A kategória V. korcsoport Marcus Krisztián (9.NYA) 24. hely

Judo eredmény:

338 versenyző küzdött az érmekért a veszprémi regionális rangsorversenyen és a Domonkos László meghívásos emlékversenyen március 23-án. A 10 év alattiak játékos vetélkedőjére 85-en neveztek, a rangsorversenyre pedig 25 klub 253 versenyzője. Ezen a versenyen szerzett ifjúsági kategóriában 2. helyezést Hergovics Soma (9.C) osztályos tanulónk

Gratulálunk!