Jelenlegi diákjaink

2020/2021

9. Ny/A | 9. Ny/B | 9. A | 9. B | 9. C | 10. A | 10. B | 10. C | 11. A | 11. B | 11. C | 12. A | 12. C


9. Ny/A osztály

Osztályfőnök: Godány Péter

  1. Bangó Bence
  2. Berényi Kinga
  3. Birnbauer Andrea Dalma
  4. Ducsai Marcell
  5. Erdélyi Emese
  6. Fellembek Cserne
  7. Gyurák Rozina
  8. Gyülvészi Kornél
  9. Halász Gréta
  10. Hegyháti Zoé
  11. Horváth-Szabó Norbert
  12. Kékesi Zalán Bendegúz
  13. Kertai Réka
  14. Klespitz Milán
  15. Lányi Bálint
  16. Lents Barnabás
  17. Markovics Rita
  18. Molnár Luca Flóra
  19. Muzsay Patrik Zsolt
  20. Nagy Benedek
  21. Nagy-György Tamás Krisztián
  22. Pej Martin
  23. Schofhauser Debóra
  24. Szabó Barna
  25. Szalai Vanda
  26. Szojka Marcell
  27. Tóth-Almási Piroska
  28. Turza Roland
  29. Varga Dorina

Ugrás a tetejére


9. Ny/B osztály

Osztályfőnök: Kochné Kovács Gertrúd

  1. Bányik Bence
  2. Bedő Rebeka Klára
  3. Fazekas Gergő
  4. Fenes Dávid
  5. Fodor Márton Barnabás
  6. Juhász Jázmin
  7. Károlyi Dominik
  8. Kelemen Ádám
  9. Kerékgyártó Dóra
  10. Kiss Ádám György
  11. Korán Franciska
  12. Kovács Kolin Benjámin
  13. Kovács Kristóf Dániel
  14. Máhl Fruzsina
  15. Márcsik Levente
  16. Nagy Ádám
  17. Nagy Arnold
  18. Németh Bulcsú Botond
  19. Pongrácz Lili Panna
  20. Racskó Máté
  21. Rédling Renáta
  22. Schäfer Ferdinánd Ágoston
  23. Solymos Alexandra
  24. Somogyi Boldizsár
  25. Szöllőskei Levente
  26. Szujó Zsombor
  27. Törteli Boglárka
  28. Varga Gergő József

Ugrás a tetejére


9. A osztály

Osztályfőnök: Nánási-Cseri Ilona Anna

  1. Ács Gergő
  2. Bodonyi Anna Júlia
  3. Bogdány Örs
  4. Csatári Jázmin Anna
  5. Csomor Máté
  6. Dénes Janka
  7. Fodor Vivien
  8. Gesztesi Lili
  9. Gulyás Gergő
  10. György Ábel Gábor
  11. Ilowski Liza
  12. Kovács Sára
  13. Máj Levente
  14. Matejkó Máté
  15. Németh Luca
  16. Pintér Ádám
  17. Sánta Zsófia
  18. Szabó Bence
  19. Szabó Magor
  20. Számadó Áron
  21. Takács Gergő
  22. Vasmatics Vanda Andrea

Ugrás a tetejére


9. B osztály

Osztályfőnök: Szakácsné Krepsz Adrienn

  1. Egri Dávid
  2. Faragó Lilla Dorina
  3. Fehér Dávid
  4. Gerendai Máté
  5. Geszti Vivien Roxána
  6. Hendlein Dominik
  7. Hoffmann Andrea
  8. Komáromi Dániel
  9. Kondor Kornél Dorián
  10. Kun Dorottya
  11. Magyar Jázmin
  12. Marosi Bálint
  13. Marton Lili Katalin
  14. Mikola Lídia
  15. Papp Mercédesz
  16. Réger Anna Mária
  17. Reidmár Dominik
  18. Sárközi Erik Levente
  19. Szemán Kitti
  20. Szita Zoltán
  21. Tamás Zoltán Benjámin
  22. Tóth Eszter
  23. Vida Márton Attila
  24. Zsáki Ákos
  25. Zsáki Olivér

Ugrás a tetejére


9. C osztály

Osztályfőnök: Boros Ágnes

  1. Balogh Bence
  2. Balogh Bodza
  3. Bán Alexa Dorina
  4. Berényi Marcel
  5. Csomai Bianka
  6. Debreceni Alfréd
  7. Földesi Benedek
  8. Gelencsér Eszter
  9. Kaló Borbála
  10. Katona Bianka
  11. Keczeli Balázs
  12. Kékesi Fanni
  13. Kozma Regina Szonja
  14. Kőris Zoé
  15. Kövécs Péter
  16. Kutassy Olívia Zofia
  17. Mészöly Rozina Mária
  18. Nagy Brigitta
  19. Szirmai Kata
  20. Szmrecsányi-Wilkinson Áprád Ferenc
  21. Szücs Balázs Máté
  22. Troják Marcell
  23. Veiczer Kíra Regina
  24. Vető Boglárka

Ugrás a tetejére


10. A osztály

Osztályfőnök: Doviscsákné Jakab Aranka

  1. Ármós-Éliás Dániel
  2. Bőti Dominik Tamás
  3. Csepin Zsombor József
  4. Cseresznyés Márton
  5. Doma Patrik
  6. Fellembek Zétény
  7. Forgács Benedek
  8. Füry Félix
  9. Gibicsár Zsófia
  10. Goda Koppány Mátyás
  11. Grunda Dávid Tibor
  12. Hauslinger Attila
  13. Hersics Bence Balázs
  14. Holczer Fanni
  15. Honti Marcell
  16. Kazsoki Balázs
  17. Koncz Kata
  18. Kovács Áron
  19. Lázár Henrik Temuzsin
  20. Lukácsi Olivér
  21. Marcus Krisztián
  22. Márcsik Sándor Gáspár
  23. Mészáros Benedek
  24. Molnár Hanna Gréta
  25. Pálinkás Tamás
  26. Somogyi Kristóf
  27. Széplaki Szabolcs
  28. Tóth István Sámuel
  29. Tóth Márton
  30. Végh Bálint

Ugrás a tetejére


10. B osztály

Osztályfőnök: Palotai Nándor

  1. Abonyi – Rauch Dalma Barbara
  2. Ábrahám Botond
  3. Bende Nimród Vajk
  4. Cziszer Liza
  5. Giczi Kevin
  6. Gönczöl Regina
  7. Hartman Zsolt
  8. Hoffmann Tamás Gergő
  9. Károlyi Zsófia
  10. Kazinczki Tibor Ticián
  11. Kiss Milán Krisztián
  12. Kovács Levente
  13. Kurbély Áron András
  14. Molnár Áron
  15. Nagy Nándor Bálint
  16. Orbán Laura Kármen
  17. Osztoics Milán
  18. Pete Zsanna
  19. Rozs Blanka
  20. Sümegi Sára
  21. Vadászi Bíborka
  22. Vigh Emma Klára
  23. Wirth-Kovacs Max Nepomuk
  24. Zombori András Zsombor

Ugrás a tetejére


10. C osztály

Osztályfőnök: Kerekes András

  1. Beke Olivér
  2. Bihari Endre
  3. Domonkos Gabriella
  4. Fa Virág Dorka
  5. Georgi Sára
  6. Görhes Tamás
  7. Homoki Flóra
  8. Károlyfi Kloé
  9. Kovács Ádám
  10. Mátics Regina
  11. Meczkó Gerda
  12. Mohos Dorka
  13. Molnár Réka Annamária
  14. Németh Ágnes
  15. Sebestyén Annabella
  16. Soós Barbara
  17. Szabó Levente
  18. Széll Roland
  19. Tóth Barnabás
  20. Tóth Martin
  21. Varga Dorina
  22. Varga Vivien
  23. Varga Zsolt Kristóf

Ugrás a tetejére


11. A osztály

Osztályfőnök: Végh Balázs

  1. Bakos Bálint
  2. Barcza Kíra
  3. Bene Zsombor Soma
  4. Beődi Barbara
  5. Forster Adél
  6. Herczeg Petra
  7. Kósa Barnabás Zoltán
  8. Körtélyesi Zoltán
  9. Lukács Péter
  10. Markovics Patrik
  11. Mikler Krisztián István
  12. Müller Bence László
  13. Nagy Olivér
  14. Nagy Viktória
  15. Németh Barbara
  16. Papp Hanna Natália
  17. Pintér Benedek
  18. Rénes Zsombor Tibor
  19. Surguta Áron Vince
  20. Szalay Zalán László
  21. Számadó Kornél
  22. Szili Réka Rebeka
  23. Szolgai Gergő Bence
  24. Szűcs Kíra Réka
  25. Tóth Alexandra
  26. Török Gergő
  27. Zongor Zétény

Ugrás a tetejére


11. B osztály

Osztályfőnök: Kacsinecz Gábor

  1. Almásy Richárd
  2. Barnóczki Bertold Boldizsár
  3. Csatári Dominika Lilla
  4. Dallos Bálint
  5. Fogl Szonja
  6. Glatz Gábor Soma
  7. Horváth Márkó Olivér
  8. Katus Bálint Szabolcs
  9. Kocsis Áron
  10. Kurucz Bence
  11. Nassri Naima Nóra
  12. Simicska Anna Katalin
  13. Simonfalvy Bálint
  14. Strigencz Zalán
  15. Takács Vivien
  16. Vajda Zoltán
  17. Végh Viktória
  18. Vörös Ádám

Ugrás a tetejére


11. C osztály

Osztályfőnök: Várkonyi Gabriella

  1. Babai Ádám Mátyás
  2. Boczán Patrik
  3. Burdi Dominik
  4. Csicsics Dániel
  5. Csőgör Csenge
  6. Dányi Réka
  7. Hajdú Attila Zoltán
  8. Hergovics Soma
  9. Horváth Anna Katalin
  10. Horváth Szilvia
  11. Huzsvár Janka
  12. Kocsis Lola
  13. Kovács Petra
  14. László Lili
  15. Marton Zalán
  16. Molnár Dániel
  17. Steppán Abigél Georgina
  18. Szabó Philip
  19. Szijártó Boglárka
  20. Szilágyi András
  21. Tóth Nikolett
  22. Vadas Gergő
  23. Varga Bálint Olivér

Ugrás a tetejére


12. A osztály

Osztályfőnök: Oroszné Kádár Antónia

  1. Berényi Boglárka
  2. Bodnár Mikolt
  3. Csapó Bence Gergő
  4. Csoma Salamon
  5. Egyed Liliána
  6. Enzminger Réka Mercédesz
  7. Gaál Bence
  8. Gazda Patrik
  9. Herczeg Adrián Márk
  10. Hettmann Márta
  11. Hideg Bertold
  12. Hoffmann Beatrix
  13. Janás Márk László
  14. Kiss Nikolett
  15. Lents Boglárka
  16. Mátyás Vivien
  17. Meilinger Botond László
  18. Oláh Bertalan
  19. Oláh Levente
  20. Páhy Bence
  21. Pintér Virág
  22. Rédling Csanád Szabolcs
  23. Sánta Kornél
  24. Szabó Áron
  25. Szabó Márk
  26. Szigethi Kristóf
  27. Zanathy Péter

Ugrás a tetejére


12. C osztály

Osztályfőnök: Vati-Pálfi Ivett

  1. Aschenbrenner Áron
  2. Balangó Máté
  3. Bali Barbara
  4. Barta Szabina Alexandra
  5. Bódy Demeter László
  6. Borsányi Vanessza Mercédesz
  7. Farmakis Edina Szófia
  8. Filkorn Éva Viola
  9. Füstös Réka
  10. Géringer Lola Valentina
  11. Hanisch Barbara Réka
  12. Imre Donát
  13. Karli Klaudia
  14. Kelecsényi Artúr Emil
  15. Klinger Dorina
  16. Koós Kolos Levente
  17. Königsberger Dorottya
  18. Mikó Nikoletta
  19. Nardai Jázmin
  20. Ódor Bendegúz István
  21. Pfiszter Csenge
  22. Prókai Milán
  23. Szajkó Vivien
  24. Varga Dominik
  25. Wimmer Fanni
  26. Windischmann Kata

Ugrás a tetejére