Sporteredmények

2013/2014 | 2014/20152015/2016 | 2016/20172017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020 | 2020/2021


2020/2021-es tanév

Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság, országos döntő, 4x800m II. hely

Koncz Kata, Szemán Kitti, Rédling Renáta, Birnbauer Dalma
Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság, országos döntő, diszkoszvetés IV. hely
Strigencz Zalán, Koós Kolos, Szalay Zalán, Kurucz Bence, Barnóczki Boldizsár
Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság, országos döntő, 4×1500 m V. hely
Honti Marcell, Lents Barnabás, Török Gergő, Szalay Zalán
Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság, országos döntő, súlylökés VI. hely
Strigencz Zalán, Rénes Zsombor, Barnóczki Boldizsár, Koós Kolos, Szalay Zalán

2019/2020-as tanév

Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság, országos döntő, diszkoszvetés IV. helyezés

Juhász Kinga, Csatári Dominika, Csatári Jázmin, Wagner Kira Aranka

Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság, országos döntő, diszkoszvetés IV. helyezés

Koós Kolos, Szrnka Benedek, Csomor Máté, Strigencz Zalán

Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság, országos döntő, súlylökés IX. helyezés

Juhász Kinga, Csatári Dominika, Csatári Jázmin, Wagner Kira Aranka


2018/2019-es tanév

Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság, országos döntő, távolugrás IV. korcsoport III. helyezés

Bózsa Brendon, Dombovári Gergő, Goda Koppány, Grunda Dávid, Kazsoki Balázs

Diákolimpia – ügyességi csapatbajnokság, országos döntő, távolugrás V-VI. korcsoport IX. helyezés

Rédling Csanád, Reizinger Bence, Kiss Milán, Mészáros Benedek, Neválovits Kornél

Diákolimpia – futsal, országos döntő I. helyezés

Reizinger Bence, Dróth Levente, Kristály Kevin, Gálfi Norbert, Molnár Balázs, Szabó Áron, Horváth Ákos, Janás Márk, Barcza Bálint, Burdi Dominik

Diákolimpia – amatőr kosárlabda, országos döntő fiúk V. helyezés, lányok XVII. helyezés

fiúk: Gödör Bence, Vida Péter, Fenyvesi Marcell, Pintér Benedek, Szabó Tas, Bene Zsombor, Kósa Barnabás, Dobrai Dávid, Szilágyi András, Szücs Balázs, Cseresznyés Márton
lányok: Bodnár Mikolt, Czaun Anna, Papp Hanna, Végh Viktória, Pete Zsanna, Juhász Kinga

Diákolimpia – mezei futás, országos döntő VI. helyezés

Koncz Kata

Fair Play Kupa, labdarúgás, országos döntő I. helyezés

Kara Dávid, Tóth Dániel, Béres Gergő, Kövér Benedek, Plank Dávid, Sátor Zsombor, Vida Péter, Oláh Levente, Szalay Zalán, Hoffmann Tamás

Diákolimpia – strandkézilabda, országos döntő, fiúk I. helyezés, lányok XIV. helyezés

fiúk: Dobrai Dávid, Fenyvesi Marcell, Hornyák Bence, Kara Dávid, Kósa Barnabás, Szabó Tas, Vida Péter, Markovics Patrik;
lányok: Barcza Kíra, Bodnár Mikolt, Forster Adél, Juhász Kinga, Orbán Laura, Papp Hanna, Pete Zsanna, Végh Viktória


2017/2018-as tanév

Diákolimpia – duatlon, megyei döntő

2017.10.01 Veszprém

Imre Kornél II. helyezés

Fair Play Kupa – labdarúgás, leány III. helyezés

2017.09.23 Telki

Diákok: Juhász Anna, Kálmán Alexandra, Czaun Anna, Egyed Liliána, Mátyás Vivien, Bodnár Mikolt, Marosi Dzsenifer, Molnár Virág


2016/2017-es tanév

Válogatott kéziseink – Tóth Attila és Szeitl Erik

telekomveszprem.hu: Interjú fiatal válogatottjainkkal;
telekomveszprem.hu 2017. június 27.


U18-as válogatott keretben Krebsz Máté

vehirsport.hu: A feltámadó Veszprém fiatalja a válogatottban;
vehirsport.hu 2017. március 31.


2015/2016-os tanév

Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő 2016.01.22-24.:
I. helyezett: Medgyaszay SzIGK

Diákok: Bábos Marcell, Blázsovics Norbert, Bóka Dominik, Ékes Tamás, Forgács Tamás, Hanák András, Huber Dániel, Kreisz Márk, Kurucz Máté, Molnár Balázs, Somogyvári Attila, Szeitl Erik, Szél Gergő, Tóth Attila, Vass Ákos, Vörös Bence

Felkészítő tanár: Pinizsi Zoltán

Horváth Gábor: Országos diákolimpia: Bravó, veszprémi fiúk!;
veol.hu 2016. január 25.


Fotó: Zwicker Tamás

Zatkalik Dávid: Diákolimpia: veszprémi dominancia fiú kézilabdában;
vehirsport.hu 2016. január 25.


2014/2015-ös tanév

Országos Diákolimpia Atlétika Súlylökés (leány) – I. helyezés

Bácskay Zsófia Matild


2013/2014-es tanév

Országos Diákolimpia Kézilabda – I. helyezés

Diákok: Kovács Márk, Tóth Attila, Szeitl Erik, Vass Ákos, Filip Lénárd, Hanák András, Kreisz Márk, Vörös Bence, Gábor Marcell, Spekhardt Márk, Ékes Tamás, Blázsovics Norbert, Szalados Máté, Bábos Marcell, Molnár Balázs.

Felkészítő: Éles József