Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!
A tanévzáró ünnepélyünk 2026. június 29-én, hétfőn 9.00 órakor kezdődik, várható időtartama 15–20 perc.
Iskolánk ünnepélyein hagyományosan a lányok sötét szoknyát vagy nadrágot és matrózblúzt, a fiúk öltönyt, fehér inget és iskola nyakkendőt viselnek. A jelenleg érvényben lévő hőségriadóra tekintettel, tanulóink egészségének megóvása érdekében a tanévzáró ünnepélyen a hagyományos ünnepi viselet viselésétől eltekintünk.
Kérjük, hogy a diákok az alkalomhoz illő, rendezett, lehetőség szerint világos, az időjárásnak megfelelő öltözetben jelenjenek meg. Emellett kérjük, hogy mindenkinél legyen megfelelő mennyiségű ivóvíz, hogy a nagy melegben is biztosított legyen a folyamatos folyadékpótlás.
A rendkívüli időjárási körülményekre tekintettel a vidékről érkező tanulók és családjaik számára mérlegelendő a személyes megjelenés. A bizonyítványok a nyári ügyeleti napokon is átvehetők.
Köszönjük megértésüket és együttműködésüket. Mindenkinek kellemes nyári szünetet kívánunk!



